LINCOS KFT keres

Beszerző munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Belföldi és külföldi beszállítók teljes körű kezelése és a velük való kapcsolattartás

  • Megrendelések teljes körű lebonyolítása, menedzselése, rögzítése, nyomon követése, és aktualizálása a vállalatirányítási rendszerben

  • Számlák egyeztetése, és az esetleges felmerülő számlaproblémák kezelése

  • Árajánlatok bekérése, valamint előkészítése döntésre

  • Új beszállítók felkutatása, előminősítése, a beszerzési tárgyalások lefolytatása

  • Beszállítók értékelése, riportrenszer kialakítása és működtetése, jelentések összeállítása, elemezések, problémamegoldás, javaslattétel javító intézkedésekre

  • Készletek figyelése, termékkör, választék optimalizálása

  • Készlettervezés és figyelés

  • Beszállítók értékelése, legjobb beszerzési kondíciók elérése

  • Társosztályokkal való folyamatos együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség

  • Beszerzés területén szerzett releváns tapasztalat, legalább 1-3 éves tapasztalat

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Megbízható számítógépes imeretek (MS Excel magas szinten)

  • Piacismeret (e-kereskedelem)

  • Logikus, dinamikus, önálló, problémamegoldó gondolkodásmód

  • Határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás,

  • Jó szervezői, együttműködési képesség

Előnyt jelent:

  • Társalgási szinten ismert egyéb nyelvek

  • Kínai beszerzésben szerzett tapasztalat/ismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, complex, felelősségteljes munkakör

  • Versenyképes jövedelem

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Debrecen

Fizetés:

Nettó 200.000Ft-tól

Az e-mail címre két nyelvű önéletrajzot, motivációs levelet kérünk küldeni.