A Lincos Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra

Beszerző munkatárs

Feladatok:

  • Kapcsolattartás külföldi beszállítókkal telefonon és e-mailben
  • Megrendelések megtervezése, továbbítása, rögzítése a vállalati adatbázisban, szállítmányok ütemezése és nyomon követése
  • Számlák egyeztetése, megrendelések pénzügyi tervezése, az esetleges felmerülő számlaproblémák kezelése
  • Árajánlatok bekérése, értékelése és továbbítása
  • Új beszállítók és termékek felkutatása, előminősítése, a beszerzési tárgyalások lefolytatása
  • Beszállítók és termékek értékelése, legjobb beszerzési kondíciók elérése, kimutatások és elemzések készítése, problémamegoldás, javaslattétel javító intézkedésekre
  • Készletek figyelése, készlettervezés, termékpaletta optimalizálása, monitorozás
  • Külföldi partnercéggel és társosztályokkal való folyamatos együttműködés

Elvárások:

  • Garázsipari gépek és szerszámok ismerete
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Középszintű élő angol nyelvtudás
  • MS Excel magabiztos ismerete
  • Problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
  • Határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás
  • Jó szervezői, együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • Társalgási szinten egyéb nyelvek ismerete
  • Kínai beszerzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kezdő fizetés bruttó 270.000 Ft
  • Vidékről történő bejárás támogatása

Munkavégzés helye: Debrecen