Debreceni autószervíz berendezéseket, szerszámokat, gépeket forgalmazó céghez keresünk munkavállalót a következő munkakörbe:

SZERVIZES MUNKATÁRS

Feladatok:

  • az általunk forgalmazott gépek, berendezések elektromos, hidraulikus, pneumatikus, mechanikus hibáinak elhárítására
  • általunk forgalmazott gépek, berendezések szakszerű telepítése, karbantartása, szervizelése
  • –  javítási és karbantartási tevénykenységek elvégzése, dokumentálása
  • –  munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése
  • –  angol és magyar nyelven kapcsolattartás a viszonteladókkal és vásárlókkal (helpdesk)

Elvárásaink:

  • szakirányú szakmai képzettség: emelőgépszerelő, lakatos, villany-, hidraulikaszerelő szakmunkás vagy OKJ-s képesítés
  • emelőgép kezeléséhez szükséges képesítés (jogosultság)
  • –szakmában eltöltött, legalább 2 év tapasztalat
  • –önállóan, egyedül dolgozni képes, felelősségteljes munkatárs

Amit kínálunk:

  • –alkalmazotti munkaviszony
  • –napi 8 órás munkaidő–
  • stabil munkahely
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • –24 órás, bel- és külföldi Pajzs - munkáltatói kockázati élet-, baleset- és egészségbiztosítás
  • hazai és nemzetközi szakmai kiállításokon való részvétel

Munkavégzés helye: Debrecen

Nettó bérigényt kérünk megjelölni.

Kérjük csak a feladatoknak és az elvárásoknak megfelelő pályázatok elküldését!

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.