A Lincos Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra

Marketing munkatárs

Feladatok:

  • Marketing stratégia kialakítása céges szinten
  • Arculat kialakítás (weboldal, katalógusok, termékcsomagolások, hírlevelek, szórólapok, Bannerek, szöveges hirdetések, névjegyek)
  • Kiállításokon való megjelenés megszervezése (stand tervezés, ügyintézés, értékelés)
  • Online és offline reklám megszervezése, figyelése, hatékonyságának értékelése
  • SEO stratégia kialakítása, figyelése, értékelése
  • Új termékek, termékkörök bevezetése, népszerűsítése a piacon, termék portfolio fejlesztés, árazás és kezelés

Elvárások:

  • Beszelt/írott felsőfokú angol nyelvtudás
  • Garázsipari gépek, szerszámok, szakma ismerete előny
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3 éves önálló tapasztalat
  • Változások és fejlesztések követése, alkalmazása
  • Üzletpolitikánk érvényesítése, megbízhatóság, diszkréció

Előnyt jelent:

  • Egyéb nyelvek ismerete
  • Nyitott az újdonságokra , értékesítésben jártas és keresi a kihívásokat
  • Kreatív, vevő és eredményorientált
  • Garázsipari gépek, szerszámok kereskedelemében eltöltött szakmai múlt
  • Hasonló területen szerzett piaci- és marketing tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti, napi 8 órás munkaviszony
  • Stabil munkahely, jó munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Debrecen