SEO és AdWords szakembert keres a Lincos Kft.

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • legalább középfokú végzettség
  • angol nyelv használata (szóban és írásban, társalgási szinten)
  • legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • keresőmarketing ismeret
  • AdWords és Facebook kampányokban szerzett 2 éves tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • teljesítményorientált, határozott hozzáállás, proaktivitás
  • jó szervező készség, határidők betartása
  • logikus és analitikus gondolkodás

Előnyök:

  • Joomla! CMS rendszer ismerete
  • Prestashop CMS rendszer ismerete
  • Webfejlesztési ismeretek
  • Google vizsgák- Search, Display, Analytics
  • Hírlevélküldő rendszerek: Mailchimp ismerete
  • Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Weboldalaink teljeskörű SEO és PPC menedzsmentje
  • AdWords és Facebook hirdetési fiókok kezelése
  • PPC stratégia kidolgozása, kampányok koordinálása, rendszeres költségkontroll és kampány optimalizáció
  • Marketing kampányok kialakításában, tervezésében történő részvétel
  • Az oldalaink erősítése SEO szempontból, az oldalak struktúrájának, aloldalainak tesztelése, főbb változtatási igények felismerése
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal a SEO/PPC munkák összehangolása érdekében
  • Webanalitika menedzsment, Google Analytics profil kezelés, mérések, beállítások, tag manager kezelés
  • Új mérési metódusok bevezetése, ellenőrzése, nyomon követése
  • Facebook profilok kezelése
  • Marketplace fiókok (Alibaba, Amazon) kezelése, kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Hajdú-Bihar megyében lakóknak utazási költségtérítés
  • Nemzetközi szakmai kiállítások

Munkavégzés helye: Debrecen