A Lincos Kft., debreceni autószervíz berendezéseket, szerszámokat, gépeket forgalmazó hazai és nemzetközi hálózattal rendelkező cég munkatársat keres az alábbi pozícióra

Webáruház termékfeltöltő és karbantartó

Feladatok:

  • Termékek önálló feltöltése Joomla! és prestashop oldalainkra magyar nyelven
  • Weboldalak menedzselése, karbantartása, adminisztrálása saját fejlesztésű ERP rendszerben
  • A termékekkel kapcsolatos munkamenetek koordinálása további munkatársakkal (fotózás, marketing)
  • Termék fordítások koordinálása, fordítások készültségének figyelése és a fordítókkal való szoros együttműködés
  • Termék és kategória leírások formálása SEO szempontból, megfelelő kulcsszavak elhelyezése a szövegekben
  • Meglévő termékleírások javítása, korrigálása, aktualizálása
  • Termék képek kezelése, szükség esetén azok vágása, ami szoros együttműködést kíván a grafikus kollégákkal
  • Termékek válogatása Facebook és Google Adwords hirdetésekhez, megadott szempontok alapján
  • Új termékek keresése weben és gyártói katalógusokból a ügyfelek és a beszerző kollégák számára
  • Konkurencia elemzés, termék analízis vizsgálat
  • Kapcsolat tartás a szlovén partnercégünk termék felelőseivel, adott esetben segítségnyújtás számukra

Elvárások:

  • Garázsipari gépek és szerszámok ismerete, tapasztalata
  • Szakmai angol nyelvtudás (gyártói angol áll rendelkezésre első körben)
  • MS Excel, Adobe Photoshop, egyéb multimédiás szoftverek ismerete
  • Problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
  • Határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás
  • Jó szervezői, együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • Egyéb nyelvek ismerete, szakmai használata
  • SEO és marketinges ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kezdő fizetés bruttó 270.000 Ft
  • Hajdú-Bihar megyében lakóknak utazási költségtérítés
  • Kiállításokon való részvétel (hazai és nemzetközi)
  • Vidékről történő beutazás támogatása

Munkavégzés helye: Debrecen